Na zespole E przebywa 61 mieszkańców. Zamieszkują w pokojach dwu, trzy osobowych. Na oddzielę posiadamy świetlicę wyposażoną w telewizor, kuchenkę terapeutyczną oraz komputer z dostępem do internetu.

Każdy mieszkaniec jest objęty IPW. W zespole pracuje wykwalifikowany zespół terapeutyczny, który otacza mieszkańców troską i opieką.

Mieszkańcy mają również dostęp do rehabilitacji każdy mieszkaniec traktowany jest indywidualnie w zależności od potrzeb i sprawności fizycznej. W oddziale panuje rodzinna atmosfera. Organizowane są różne imprezy okolicznościowe i terapeutyczne.

Zespół E jest zespołem bardzo zżytym i wesołym. Pracownicy starają się wychodzić zawsze naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców. Mimo iż oddział E jest dużym oddziałem, panuje w nim rodzinna atmosfera. Widać to zwłaszcza, kiedy jeden z mieszkańców obchodzi urodziny. Świętuje wtedy cały oddział. Gdy któryś mieszkaniec gorzej się czuje, współmieszkańcy martwią się o niego i dopytują o jego stan. Panowie ą chętni do pomocy i angażują się w prace na rzecz oddziału. Dla naszego zespołu najważniejsze jest , aby panowie czuli się u nas jak w domu.

Patron zespołu Św. Juda Tadeusz